Digidexo.com

Jak czytać Przewidywanie owulacji

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że owulacja może nastąpić w celu poczęcia dziecka. Znając fakty jest łatwe. Przewidywanie dokładnie kiedy jajko zostanie zwolniony, jest jednak trudniejsze. Ponieważ ludzkie jajo jest jedynym możliwym do 48 godzin po owulacji, musisz być gotowy, gdy zdarza się, że chwila. Zestawy owulacji predykcyjne mogą pomóc wskazać moment, od wykrycia fali LH (hormonu luteinizującego przepięć), które występuje tuż przed owulacją.

Instrukcje

mocz na dostarczonych owulacji predyktorem kij lub pasków, przez co najmniej 3 sekundy. Zazwyczaj są instrukcje zawarte w każdym polu, ale średnia ilość czasu wynosi 3 sekundy. Jeżeli istnieje rozbieżność jednak przejść z instrukcjami zawartymi.

Ustaw predykcyjną testu owulacji płasko i czekać. Większość testów w czasie 5 minut, uzyskując klarowny cięcia odpowiedź. To rzeczywiście najlepszy, jeśli nie oglądać go cały czas. Otrzymasz lepszy obraz, jeżeli obejrzysz się i studiować wyniki dopiero po 5 minut.

Sprawdź, czy intensywność ciemność, z następnie odwołać linię. To jest pierwsza linia, która powinna pojawić się nie wiem co. Nawet jeśli twoje ciało nie przygotowuje się do owulacji, ta linia powinna pojawić się silny w kolorze. Jeśli nie, weź nowy pasek predykcyjną owulację i spróbuj jeszcze raz.

Sprawdzić linię po linii odniesienia. Ten nazywa linię testową. Jeśli nie widać linii tutaj, to znaczy, że organizm nie będzie przez wzrost LH. Jeśli widzisz jakiś rodzaj linii, przejdź do następnego kroku.

Porównanie linii testowej do pierwszej linii odniesienia. Jeśli linia jest ciemniejszy niż linii testowej, owulacja nie jest nieuchronne. Jeśli linia testowa jest sam odcień lub ciemniejszy od linii odniesienia, organizm przeżywa gwałtowny wzrost LH i płodności jest to szczyt.

Wskazówki

  • Najlepiej jest uprawiać seks lub zapłodnić swoje jajko dzień lub dzień po owulacji się predykcyjną pozytywnego wyniku testu.
  • Nie trać pieniędzy robi testy owulacji predykcyjne początku cyklu. Chyba że wiesz, że owulacja wczesne czekać około tygodnia. Próby są bardzo drogie.