Digidexo.com

Opcje kontroli urodzeń dla kobiet po 40

Jest więcej opcji niż kiedykolwiek antykoncepcyjne dostępne dla kobiet powyżej 40.

Rodzina Kompletna

Gratulacje. Po prostu na swój środkowy dziecko się do przedszkola. Najstarsze jest w pełni obejmującego wszystkie gimnazjum ma do zaoferowania. To ty i twój nowe dziecko w domu, a rodzina jest pełna. Ty też właśnie obchodził swoje 40. urodziny, a może to być czas, aby przemyśleć swoje antykoncepcji.

W celu zapobiegania ciąży, kobiety powyżej 40 powinny nadal stosować antykoncepcję w okresie menopauzy, ale istnieje wiele opcji, z których do wyboru.

Sterylizacja

Jest to najbardziej popularna forma antykoncepcji dla kobiet powyżej 40. najnowsza forma sterylizacji, zatwierdzony przez FDA w 2002 roku, jest tzw Essure. Essure można wykonać w gabinecie lekarskim w mniej niż godzinę. W przeciwieństwie do tradycyjnego podwiązanie jajowodów, procedura ta nie wymaga skalpela chirurga. Zamiast tego, lekarz umieszcza mikro-małych wkładek przez pochwę i macicę do jajowodów. W ciągu najbliższych kilku tygodni, te wkładki pomaga tworzyć naturalną barierę niż zapobiegnie plemniki partnera z dotarciem do jaj. Procedura ta nie jest odwracalne.

Podczas tradycyjnego podwiązanie jajowodów, lekarz zmniejszy, krawat lub zacisnąć swoje jajowody, aby zapobiec jaj z dotarciem do macicy. Podwiązanie jajowodów odbywa się w szpitalu w znieczuleniu ogólnym, ale czas powrotu jest zwykle tylko 24 godziny.

Doustne środki antykoncepcyjne

To było kiedyś wierzyli, że kobiety po 35 nie powinno się używać środków antykoncepcyjnych, znanym również jako "pigułki". Jednak niektóre nowe marki oferują niższe dawki estrogenów niż ich poprzednicy, a niektórzy lekarze uważają, że jest to dobra alternatywa dla zdrowych kobiet w wieku powyżej 40, którzy nie palą i utrzymać zdrową masę ciała. Inni lekarze pozostają bardziej ostrożni.

Urządzenie wewnątrzmaciczne

Dzisiejsze urządzenia są bezpieczniejsze i bardziej skuteczne niż w ubiegłych latach. Urządzenia są niewielkie, "T" w kształcie urządzeń wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego. Lekarz będzie wstawić IUD do macicy. Dwie marki z urządzenia są już dostępne w Stanach Zjednoczonych - ParaGard i Mirena. Oba produkty wpływają na ruch sposób plemników, zapobiegając ich łączenia z jajkiem, a zatem zapobiegania ciąży.

Słowo ostrzeżenia

Każda z tych opcji ma zarówno ryzyko i korzyści, które powinny być omówione z lekarzem prowadzącym.