Digidexo.com

Średni koszt odwrócenia Tubal-Ligation

Podwiązanie jajowodów jest powszechnie znane przez kobiety jako "coraz podwiązanie jajowodów." Proces odkręcenie tego zabiegu nazywa odwrócenie Tubal-podwiązanie. Wielu lekarzy rzucić tę procedurę do kategorii leczenia bezpłodności, nawet jeśli były całkowicie płodne przed pierwotnym podwiązanie jajowodów. Jeśli rozważasz odwrócenie, pieniądze mogą być pierwszą rzeczą, na twój umysł. Tutaj znajdziesz potrzebne informacje na temat średniego kosztu odwrócenia Tubal-ligacji.

Fakty

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć, co faktycznie dzieje się podczas odwrócenia Tubal-ligacji. Istnieje wiele różnych sposobów, chirurdzy przeprowadzili podwiązanie jajowodów. Mogą być mocowane, cięte lub spalił jajowodów. Odwrócenie polega zwalnianie szycie razem lub resectioning i szycie razem te jajowody. Uważa się to za dość poważne procedury, które zwykle wymaga co najmniej jeden-dniowego pobytu w szpitalu. Po tym zabiegu, kobiety mają od 20 do 80 procent to pojmowania według FertilityProregistry.com. Skuteczność krawędzie do 80 procent, jeśli jest to mikrochirurgii.

Cena

Istnieją dwa główne sposoby na wykonanie podwiązanie jajowodów: poprzez odwrócenie standardowych nacięć lub z mikrochirurgii. Nich pochodzi z różnych metki. W ogóle, w całym kraju, odwrócenia Tubal-ligacji w zakresie od około 6000 dolarów do $ 15,000, według FertilityProRegistry.com. Standardowe operacje nacięcia kosztować mniej rzeczywistej operacji, ale zazwyczaj wymagają dłuższego pobytu w szpitalu, a kosztuje więcej niż w innych opcji w dłuższej perspektywie. Mikrochirurgii odbywa się tylko w niektórych klinikach, ale w rzeczywistości może być wykonane w warunkach ambulatoryjnych. Chociaż koszt samego zabiegu więcej, szpital lub operacja ładowania centralnie jest znacznie mniejsza.

Alternatywy

Istnieją alternatywy dla odwrócenia Tubal-ligacji. Zapłodnienie in vitro jest drogie leczenie płodności, w którym lekarz fizycznie wydobywa jaja tej kobiety z jej jajniki, zapładnia je, a następnie umieszcza je w jej macicy w nadziei implantacji. Tubal-Reversal.net stanowi, że każdy zabieg IVF kosztuje około 10.000 dolarów i jest znacznie mniej skuteczne niż odwrócenia Tubal-ligacji. Wiele par przechodzi przez kilka rund zabiegów przed sukcesem, jeśli w ogóle. Przyjęcie ma innej opcji, że może kosztować sporo pieniędzy. Po Twojej "rury są związane," koszt posiadania kolejnego dziecka natychmiast rakiety niebo.

Rozważania

Jeśli oczekujesz plan opieki ubezpieczenie zapłacić za odwrócenia Tubal-ligacji, pomyśl jeszcze raz. Rzadko planu ubezpieczeniowego do zapłaty dla odwrócenia sterylizacji, zwłaszcza jeśli jest opłacane początkowej podwiązanie jajowodów. Mogą to rozważyć leczeniu niepłodności, jednak i na to pozwolić się do określonej kwoty w dolarach.

Nieporozumień

Tylko dlatego, że jest możliwe, aby odwrócić podwiązanie jajowodów, nie oznacza, że ​​powinien być twój zamiar. Podwiązanie jajowodów jest uważane za trwałą formą kontroli urodzeń. Jeśli chcesz długoterminowej kontroli urodzeń, należy porozmawiać z lekarzem o swoich różnych opcji przed wyborem podwiązanie jajowodów.