Digidexo.com

Jak zajść w ciążę szybciej

Chociaż uzyskanie ciąży wydaje się, że powinna być najprostszym i najbardziej naturalna rzecz na świecie, to nie zawsze jest. Wiele małych, ale ważne kroki muszą wystąpić, aby koncepcję zdarzyć: plemniki i jaja muszą spełniać dokładnie w odpowiednim czasie, sperma musi zapłodnić jajo zapłodnione jajo musi podróżować w dół jajowodów do macicy i jaj musi właściwie implant w ścianie macicy. Można znacznie zwiększyć szansę, że wszystkie te rzeczy dzieją się --- i szybko.

Instrukcje

Godzina stosunek poprawnie. Musisz mieć seks podczas swoich najbardziej płodnych dni miesiąca (okresu, w którym owulacja), w celu zwiększenia szans, że plemniki i jaja spotkać w odpowiednim czasie. Większość kobiet owulacja gdzieś w połowie cyklu menstruacyjnego.

Dowiedzieć się po owulacji. Można to zrobić na kilka sposobów.
Zwróć szczególną uwagę na cyklu miesiączkowego, zauważając, jak długo to jest i co jest w punkcie środkowym. Kiedy już zorientowali się, spróbuj raz seks około pięciu dni poprzedzających owulację, a także w dzień owulacji.
Użyj zestawu owulacji-predykcyjnych. Te zestawy do badania hormonów, które wskazują przepięcia owulacji występuje. Są one dostępne bez recepty w większości sklepów z narkotykami.
Obserwować zmiany w śluzie szyjki macicy. Mniej więcej w czasie owulacji, można zauważyć, że wydzielina z pochwy stają się bardziej obfite i śliskie, przypominające białka surowego jajka. Po pojawieniu się tego rodzaju śluzu szyjkowego, że jest to dobry pomysł, aby obcowanie co drugi dzień, gdy śluz trwa.

utrzymać zdrową dietę. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni zrobić wszystko, aby zapewnić, że ich ciała są w doskonałej kondycji do poczęcia, i obejmuje jedzenia prawo żywności. W szczególności, zdrowa dieta może pomóc kobietom z zaburzeniami owulacji owulacja bardziej regularnie. Wyeliminowanie cukru i tłustych pokarmów tłustych, z diety. Zamiast jeść dużo warzyw, zwłaszcza zielone warzywa, takie jak brokuły, szpinak i kapusta włoska. Należy także unikać węglowodanów prostych (takich jak biały ryż i makaron), ale jeść węglowodany złożone, takie jak brązowy ryż, całe ziarna chleba i płatków owsianych. Pamiętaj, aby jeść owoce bogate w przeciwutleniacze, takie jak truskawki, maliny, borówki i pomarańcze. I nie zapomnij o włókna, które mogą pochodzić z roślin strączkowych, takich jak groch i soczewica, lub owoców takich jak suszone śliwki. Jeść chude mięso i ryby dla białka jest równie ważna.

Przyjęcie zdrowego stylu życia. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni traktować swoje ciało w prawo. Unikaj palenia papierosów, które mogą uszkodzić plemniki i jaja. Picie alkoholu i spożywania nadmiaru kofeiny mogą utrudniać poczęcie, jak również. Dużo ćwiczeń, odpoczynku, utrzymać zdrową wagę i zminimalizować stres, jeśli możliwe.

orgazmu. Męskiej orgazm jest konieczne do uzyskania w ciąży, jednak orgazm może odgrywać rolę. Skurcze podczas orgazmu kobieta ma może pomóc przenieść plemniki się do jajowodów. Według iVillage Łączny Zdrowia, kobiety, że kulminacje na krótko przed jej partnerem może być nieco bardziej żyzne powodu wzrostu ruchu plemników w kobiecym układzie rozrodczym.