Digidexo.com

Wczesne objawy owulacji

Owulacja zachodzi, gdy jajo jest uwalniana z jajnika. Jest to tylko raz kobieta może zajść w ciążę, jak to jest tylko wtedy jaj może być nawożone przez spermy.

Objawy

Pierwszą oznaką kobiety rozpoczynającej owulacji jest gdy pojawiają się wyraźne wydzielin pochwowych. Zgodnie z Mayo Clinic, przypominają surowe białka. Niektóre kobiety mogą także wystąpić lekkie skurcze brzucha. Innym objawem jest podstawne pewno organizmu temperatura rośnie.

Przyczyny

Wydzielinami pochwy i objawy występują temperatury ciała spowodowane korpusu przygotowania do odbioru nasienia. Obie te ułatwią spermy dotrzeć jajka i pozostać przy życiu. Skurcze brzucha może wynikać z jaj uwalniającego się.

Ramy czasowe

Zgodnie z Mayo Clinic, owulacja występuje zwykle po 14 dniach od pierwszego dnia okresu kobiety. To może różnić się od kobiety do kobiety.

Testowanie

Over-the-counter zestawy owulacji są dostępne do testowania, kiedy kobieta jest owulacja. Te testy na wzrost hormonów, które występują podczas owulacji.

Rozważania

Po okresie owulacji koniec, to jest prawdopodobne, że kobiety w ciążę. Podstawowej temperatury ciała obniży wraca do normy i wydzielin pochwowych będzie pochmurno.