Digidexo.com

Problemy mięśni szyi

Zaburzenia mięśniowe są nie tylko ból, mogą być również wyniszczający. Problemy mięśniowe może zostawić wiele osób stara się prowadzić normalne życie, lub, co gorsza, ich nieruchome. Szczepy mięśni szyi może być zmienianie życia dla niektórych, być może wymagających opieki medycznej, fizykoterapia, a nawet operacji. Uraz szyi i bóle mięśni może być nawet powodem ktoś musi zrezygnować z pracy na biurku.

Jakie są problemy szyi mięśni?

Mięśni szyi jest bardzo wrażliwy mięśni. Ma duży odpowiedzialność niosąc ciężar głowy, a także pomaga utrzymać kręgosłup w jednej linii poprawnie. Kiedy mięśnie szyi są napięte lub rannych, co powoduje ból. Jest nawet możliwe, że ból może nawet podróży wzdłuż grzbietu w "efektu wodospadu."

Przyczyny problemów mięśnia szyjnego

Jest wiele rzeczy, które powodują uraz lub ból szyi. Niektóre problemy są proste, podczas gdy inne są bardziej traumatyczne i może być wniesiona przez więcej wyniszczających problemów, takich jak wypadki samochodowe lub innych urazów. Prosty skręt mięśni szyi może spowodować wiele bólu. Spanie na szyi zła, siedząc w jednej pozycji zbyt długo, a nawet rozmowy na telefon może również prowadzić do problemów mięśni szyi. Gdy trzymasz telefon od ucha i szyi zbyt długa, można rozwijać problemy mięśni szyi w ten sposób.

Ostrzeżenia z problemami mięśnia szyjnego

Niektórzy ludzie wydają się po prostu radzić sobie z bólem karku. Mogą starać się myśleć o jakiejś małej kontuzji mieli, który spowodował ból, ale prawda jest taka, że ​​to może być bardziej poważne. Jeśli ból nie ustępuje w wystarczającej ilości czasu, powinieneś dostać to wyglądało na przez lekarza, ponieważ może to być coś bardziej poważnego, na przykład dyskopatii. Problemy z dyskiem w szyi mogą być poważne, a także straszliwie bolesne. Czasami problemy dyskowe wymagają operacji, aby skorygować.

Zabiegi dla Problemów mięśnia szyjnego

Dla wielu problemów związanych z szyi, lekarze przepisują ciepłe, wilgotne ciepło lub oblodzenia powierzchni. Regularne ciepła pomoże rozluźnić mięśnie i je normalnie funkcjonować. Czasami, z poważniejszych obrażeń, może być to, co jest potrzebne fizykoterapia. Fizykoterapia może zawierać ciepłe nasiadówki które pomagają zmniejszyć wybrzuszeń mięśni i mięśnia się rozluźnić tak, że jest przywrócony zakres ruchu.

Zapobieganie problemom mięśnia szyjnego

Zapobieganie problemom mięśni szyi może być proste. To może być tak proste, jak wykonując swoje mięśnie szyi, obracając je regularnie. Nie siedź w jednej pozycji zbyt długo, ponieważ może to usztywnienie mięśni szyi. Spać na poduszce, która jest przeznaczona dla lepszej pielęgnacji szyi i kołyski szyi go w zdrowej pozycji. Zawsze nosić pasy w samochodzie tak, że masz lepszą ochronę w razie wypadku. Dowiedz się, jak chodzić do pomocy w dobrej postawy na szyi. I nie męczy szyi, trzymając telefon z mięśni szyi zbyt długo.