Digidexo.com

Urazy mięśni łydki

Każdy wie, że prawidłowe wykonywanie jest ważnym elementem zdrowego stylu życia. Podczas gdy ćwiczenie jest bardzo ważne, to nie przychodzi bez jego ryzyko. Wyjątkowo duży wpływ ćwiczeń, brak rozciągania i słabej kondycji fizycznej może prowadzić do obrażeń ciała i urazów mięśni łydki są jednym z popularniejszych urazów, które występują w trakcie ćwiczeń.

Ciągnięte lub Napięte mięśnie łydki

Ciągnięte mięśnie łydek są drobne urazy. Jest to rodzaj szkody, które występuje, gdy przepracowanie mięśni, rozciągając ją poza to, co normalnie byłoby to stanie. Szybkie wyjścia lub szybkie zatrzymanie może powodować bóle mięśni, i pcha swój mięsień łydki poza jej granicach normy może doprowadzić Naciągnięty mięsień.

Zapobieganie urazom mięśni łydki

Chociaż urazy zdarzyć czasami, że nie musisz. Istnieją sposoby, aby przejść o zapobieganiu wyniszczające urazy mięśnia łydki. Odpowiednia rozgrzewka i rozciąganie przed UPS pracuje może zmniejszyć ryzyko urazów mięśni łydki. Rozciągania i rozgrzewki przed treningiem może pomóc mięśnie są bardziej giętkie i elastyczne, tak aby po włożeniu ich do pracy ryzyko odkształcenia jest znacznie mniej.

Leczenia Calf Kontuzje mięśni

Prawidłowe leczenie jest ważne, jeśli chodzi o kontuzje mięśni łydki, lub mogą łatwo wymknąć się spod kontroli. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że stałeś się ranny, natychmiast przerwać trening i znaleźć miejsce, aby usiąść. Otrzymać paczkę lodu i okolicę dokładnie tak często, jak to możliwe. Nie tylko może to pomóc zmniejszyć wszelkie obrzęki, ale również promuje przepływ krwi do obszaru, który może przyspieszyć proces gojenia i zmniejszyć ból.

Kiedy do lekarza

Nie każdy uraz mięśnia łydki jest prosty. Czasami problem może być poważny. Jeśli ból jest ciągły i nie wydaje się być coraz lepiej, jeśli ma czas ciężko chodzić lub masz inne zaniepokojony twój uraz, nie wahaj się skontaktować się z lekarzem. Lekarz będzie Doceniam twoją troskę, a jeśli uszkodzenie jest poważne, może skierować do właściwych ludzi do was na drodze do odzyskania.

Odzyskiwanie cieląt Urazy mięśni

Recovery jest jednym z najtrudniejszych elementów do czynienia z urazami mięśni łydki. Ludzie, którzy są bardzo zaniepokojeni ich sprawności fizycznej lub karierze sportowej może być trudno zatrzymać się na nogi, ale ważne jest, aby wspierać pełne uzdrowienie obszaru. Ważne jest również, aby pamiętać, że obszary, które stały się rannych są bardziej podatne na uszkodzenia w przyszłości, jak również, aby zwrócić uwagę na znaki organizm wysyła do odwrócenia przyszłej szkody.