Digidexo.com

Znaki i Objawy Naciągnięty mięsień w klatce piersiowej

Naciągnięty mięsień klatki piersiowej jest zazwyczaj wynikiem rygorystycznego treningu lub niewłaściwych technik podnoszenia. Ból może być bardzo łagodny do ekstremum. Ten artykuł pomoże Ci określić, czy masz Naciągnięty mięsień w klatce piersiowej, przechodząc przez najczęstszych objawów tego typu kontuzji.

Bolesność

Pierwszym znakiem Naciągnięty mięsień klatki piersiowej jest ból. Po dotknięciu mięśni, ból staje się większy. Uczucie może być porównywana z siniak. W bardziej poważnych rozdarcia mięśni, ból może być intensywne, nawet jeśli nie są dotykając go.

Usztywnienia

Sztywność jest zauważalny objaw Naciągnięty mięsień klatki piersiowej. Można zauważyć wpływ mięśnie będą bardziej spięty niż zwykle. Ponieważ niektóre mięśnie klatki piersiowej są używane, aby przenieść swoje ramiona, twój ruch ramienia będzie ograniczona do pewnego stopnia. Być może jest to najdłuższy objawem i może trwać ponad dwa tygodnie.

Obrzęk

Obrzęk wystąpi z najbardziej ciągniętych mięśni. Jeśli obciążenie jest niewielkie, obrzęk nie będą widoczne. Mocno napięte mięśnie będą miały widoczne oznaki obrzęk. W przypadku ciężkiego obrzęku, ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, nie będzie trwałe uszkodzenie mięśni.

Osłabienie

W procesie gojenia się mięśni słabsze niż normalnie. Podobnie jak w przypadku innych objawów gorsze uszkodzenie jest bardziej widoczne objawy będą. Podczas ściągania mięśni, to rzeczywiście mają kilka małych łzy w nim. To nie jest aż każda łza jest naprawiony, że będziesz miał pełne siły.

Siniaki

Zasinienie zazwyczaj występuje tylko w najbardziej poważnie ciągniętych mięśni. Siniak może pokazać się jako coś z lekkim przebarwień na skórze głęboki purpurowy kolor. Te pojawiają się zwykle w ciągu dwóch dni od początkowego napięcie mięśni.