Digidexo.com

Środek domu wyciągnął pachwinie

Wyciągnął pachwina jest wspólną nazwą dla pociągnięciem lub rozerwaniu grupy mięśni przywodziciela. Mniejsze pociągnięcia może być tylko szczep mięśnia, ale gorzej urazy mogą faktycznie oderwać część mięśni. Celem grupy mięśni jest przenieść biodra i zamknąć nogi. Reszta, stretching, i lód, a ciepło może przyspieszyć proces gojenia.

Reszta

Najlepszy lek na pull pachwiny jest reszta. Jeżeli osoba nie tyle odpoczynku przed wznowieniem normalnej działalności, istnieje ryzyko ponownego szkodę pachwinie lub co gorsze. Reszta nie musi oznaczać rezygnacji z wszelkiej działalności fizycznej. Znajdź działania, które nie szczep pachwinie i powoli zaczynają ponownie dodać działalność jako ból pozwala.

Rozciąganie

Stretching pomoże uzyskać mobilność i siłę mięśni w rejonie pachwiny. Najczęstsze odcinki dla mięśnia pachwiny są odcinki motylkowe. Kucać stojąc ze stopami i kolanami siebie. Kiedy stabilny, naciśnij kolana siebie powoli zwiększyć odcinek. Podczas posiedzenia w dół, umieścić nogi razem i ugnij kolana.

Ciepła i lodzie

Przed rozpoczęciem ćwiczeń, podgrzewać pachwinie rozgrzanie mięśni. Ciepłe mięśnie rozciągają się łatwiejsze, niż rozerwanie. Po zakończeniu ćwiczeń, stosuje się lód, aby zmniejszyć obrzęk i zwiększenie przepływu krwi. Leki przeciwzapalne, w tym ibuprofen może pomóc zmniejszyć obrzęk i zmniejszyć ból.