Digidexo.com

Jak się dowiedzieć, czy Ścięgno jest rozdarty

Jeśli jesteś sprinter czy wszelkiego rodzaju rygorystyczne ćwiczenia obejmujące nogi i masz ból, można się zastanawiać, czy ścięgno jest rozdarty. Ścięgno jest ścięgna z tyłu kolana. To może być trudne, aby powiedzieć, a jeśli jesteś w skrajnym bólu zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Ale jest kilka sposobów, aby powiedzieć na własną rękę, czy ścięgno jest rozdarty.

Instrukcje

Zapoznaj się z tyłu kolana do siniaków. Stłuczenia mięśni może powodować krwawienia, które prowadzą do siniaków na plecach kolana. Rozdarty ścięgna może być spowodowane przez wiele rzeczy, takich jak rygorystyczne działalności lub ciężkim ciosem.

Sprawdzić obrzęki wokół kolana lub z tyłu kolan. To powinno być oczywiste i bolesne, jeśli to się dzieje. Jest to poważny znak, że ścięgno może być rozdarta. Trzeba nosić bandaż skompresowany, czy jest to przypadek, jak to pomoże z obrzękiem.

oceny poziomu bólu, gdy występują. W zależności od ilości bólu i stopnia nasilenia objawów, może być w stanie powiedzieć, czy ścięgno jest rozdarty.

Spróbuj przenieść kolana w górę iw dół. Jeśli boli zbyt mocno, zatrzymać ruch. Jeśli masz trudności zginania nogi, może być rozdarty ścięgno.

Zapraszam do obolałych miejsc na kolana. Po presję na niektórych miejscach z tyłu kolana, sprawdzić, czy jesteś w bólu. Jeśli znajdziesz miejsce z tyłu kolana, w którym można poczuć się rozdzierający ból po zastosowaniu ciśnienia, prawdopodobnie mają poszarpane ścięgno.