Digidexo.com

Jak korzystać z Heat Therapy napięte mięśnie

Mięśnie są wykonane z wielu włókien, które mogą rozciągać. Szczep występuje, gdy włókna są przeciążone lub podarte. Zwykle dzieje szczepy mięśni podczas ćwiczeń lub wytężonej działalności bez dobrej rozgrzewki i rozciągania wcześniej. Terapia ciepła zwiększa przepływ krwi, aby pomóc w procesie leczenia, a także rozluźnia napięte mięśnie.

Instrukcje

Terapia cieplna po użyciu terapii Ice

Ice obszar dotknięty bezpośrednio po początkowym rozdarcia. Twoje ciało reaguje na napięte mięśnie, wysyłając krew natychmiast wyleczyć uraz. Jednak, zbyt wiele krwi powoduje stan zapalny, ból i siniaki. Epoka spowolni przepływ krwi, zmniejszając obrzęk i ból. Zastosowanie terapii lodu na zaledwie 20 minut na godzinę przez pierwsze 24 do 72 godzin.

Bądź napięte mięśnie. Zachować jak najwięcej odciążyć obszaru, jak to możliwe, aż obrzęk i zasinienie spadły. Proces gojenia będzie postępować znacznie szybciej, gdy mięśnie są wypoczęte.

Stosować metody domowe terapii cieplnej. Sposoby domowe są proste i bezpłatne. Możesz namoczyć ręcznik w gorącej wodzie, wypełnić plastikową butelkę z gorącą wodą lub narysować gorącą kąpiel. Upewnij się, że woda nie jest zbyt gorąca przed umieszczeniem go na mięśnie.

Podgrzać napięte mięśnie przez 20 do 30 minut, chyba uczucia dyskomfortu.

Kontynuuj aby zastosować ciepło na napięte mięśnie, co najmniej trzy razy dziennie, aż ból ustępuje. Upewnij się, że temperatura skóry wrócił do normy, zanim to plecy ciepła na mięśnie.

Użyj Therapy ciepła zapobiec napięte mięśnie

Stretch przed każdym wysiłku lub intensywnych ćwiczeń. Twoje mięśnie muszą się rozgrzać przed ich użyciem, w przeciwnym razie staną się sztywne i napięte. Jest to konieczne, aby rozciągnąć mięśnie zostały napięte.

Zastosuj terapię ciepła przez 15 minut, zanim głowę do siłowni lub rozpocząć trening w domu. Ciepła zwiększy krążenie i rozluźnić mięśnie. Zostaną one przygotowane do ćwiczeń.

Wskazówki

  • Jeśli masz powtarzające napięte mięśnie, zakupić pad ciepła lub owinąć online Thermaphore poza BodiHeat lub Thermacare (patrz źródła poniżej).
  • Zawsze postawić barierę między skórą i terapii cieplnej, aby uniknąć podrażnienia, pieczenia lub pęcherze.
  • Nigdy nie stosować terapii ciepła podczas snu.