Digidexo.com

Homemade Epsom Salt Okład

Soli Epsom może leczeniu wielu stanów i chorób, w tym zapalenia i bóle mięśni, stres, zaburzenia snu, bóle głowy, i innych wspólnych bóle. Przechowywać soli Epsom na rękę wokół domu, do stosowania w kąpieli kojący, jako środek do mycia i jako okład na ból mięśni.

Jak Epsom Sole Pracuj

Głównym składnikiem soli Epsom jest magnez, który jest "drugim najbardziej rozpowszechnionych pierwiastków w komórkach ludzkich i czwarty najważniejszy dodatnio naładowanych jonów w organizmie", zgodnie z Rady soli Epsom. Magnez rozluźnia mięśnie, zmniejsza obrzęki, poprawia zdrowie serca i krążenia, poprawia zdolność organizmu do wykorzystania insuliny, ułatwia spłukiwanie toksyn, poprawia funkcję nerwów poprzez regulację elektrolity i redukuje stres. Możesz wziąć magnez jako suplement diety, ale również mogą być wchłaniane przez skórę. Epsom okład zwraca magnez w przez skórę, dostarczając je bezpośrednio do obolałych mięśni, a nie czekać na doustnym lek przeciwbólowy, aby wędrować z krwią do obszaru dotkniętego.

Epsom Okłady

Pakiety kompresy przygotowane z soli Epsom są łatwe do wykonania w leczeniu skręcenia i naciągnięcia mięśni. Mogą być brudny choć, więc korzystać z tej terapii w wannie lub łazience, lub tam, gdzie można łatwo oczyścić. Mix soli Epsom w wystarczającej ilości wody, aby ciasto, które będzie obejmować obszar, który traktują. Przygotować wilgotną, ciepły ręcznik i odłóż go na bok. Zastosować gęstą papkę z bólem okolicy i rozwinął go w równej warstwie na skórze. Zapoznaj się z ciepłym ręcznikiem, owinąć go wokół pokryte soli Epsom i zabezpieczyć. Niech Okład siedzieć na co najmniej 20 minut, a następnie zmycie pasty. Możesz dodać trochę przerywany ciepło bezpośrednio do wilgotnego ręcznika z suszarką do włosów, ale należy uważać, aby się nie poparzyć.

Rozważania

Nadużywanie soli Epsom może prowadzić do toksyczności magnezu, tak jak w przypadku wszystkich suplementów, używać go z umiarem. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli nie jesteś pewien, czy soli Epsom są bezpieczne dla określonych warunków, i kobiety w ciąży powinny zawsze skonsultować się ze swoim lekarzem przed użyciem tego zabiegu.