Digidexo.com

Urządzenia wspomagające dla choroby Parkinsona

Urządzeń pomocniczych może pomóc ludziom, którzy mają choroby Parkinsona zarządzać ich objawów i pozostają ambulatoryjnych. Walcówka chodziki, laski i wagi specjalistyczne nadgarstek wszystko może ułatwić funkcjonowanie fizyczne.

Choroba Parkinsona

Choroba Parkinsona powoduje drżenie fizyczne, problemy równowagi i trudności z chodzeniem, powodując konieczność urządzeń wspomagających, zgodnie Parkinsona i Ruchu Disorders Center of Maryland.

Rolling Walkers

Chodziki walcówka pomóc pacjentom z chorobą Parkinsona przezwyciężyć problemy z utrzymaniem równowagi, aby mogli chodzić bezpiecznie. Koła umożliwiają pacjentowi, aby przesunąć do przodu bez ciągłego zmiany położenia balkonika.

Stepover Różdżka i inne Laski

Laski można dodać stabilności dla osób cierpiących na Parkinsona. Trzciny różdżki dosuw nazwie zawiera kolorowy znacznik w pobliżu jego bazy, pokazuje pacjentom jak wysoko podnosić nogi.

Ciężarki na nadgarstki

Pacjenci z chorobą Parkinsona wykazują drżenie rąk może czasami znaleźć ulgę w tym stanie przez zastosowanie wagi nadgarstka do dotkniętych kończyn, zmniejszenie drżenia do rozsądnego poziomu.

Odporność

Pomimo korzyści oferowanych przez urządzenia pomocnicze, pacjenci wielu Parkinsona odmówić lub oprzeć się na stosowanie takich urządzeń, dopóki nie mają dodatkową opcję, ponieważ nie chcą się reklamować postęp swojej choroby, według Centrum Badania neurologiczne.