Digidexo.com

Jak używać jednostek EMS elektroterapii

Pobudzanie mięśni elektronicznego (EMS), znany również jako stymulację nerwowo-mięśniową. EMS wysyła za pośrednictwem elektrod słabych impulsów elektrycznych do wybranych grup mięśniowych. Konkretnie, stymuluje nerwy ruchowe. EMS może być stosowany w celu poprawy krążenie krwi, zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni i łagodzenia bólu spowodowanego ciasnych lub spastyczne mięśni. Dla pacjentów cierpiących na paraliż lub innego warunku wyniszczające, EMS służy jako "bierny" poprzez rozszerzenie ćwiczeń i zamawiającym mięśnie.

Instrukcje

Dyskusja stosując stymulację mięśni elektroniczny z lekarzem. Ważne jest, aby ujawnić jakiekolwiek dolegliwości mogą mieć. W szczególności osoby, które mają epilepsję lub choroby serca lub są w ciąży, nie należy używać EMS.

Określ, które mięśnie grupy są kierowane. EMS jest często stosowany przez sportowców, takich jak poważne kulturystów, osób wychodzi z wysiłku fizycznym, osób, które chcą tonu swoje mięśnie lub zredukować cellulit i pacjentom cierpiącym na schorzenia wyniszczających, takich jak stwardnienie rozsiane. Na przykład, u pacjentów, którzy cierpią z powodu paraliżu mogą dotyczyć dotkniętych mięśni.

Podłącz elektrody do obszarów mięśniowych już uzgodnionych. Różne jednostki będzie pochodzić z ich własnych sugestii na temat ustawiania intensywności i częstotliwości, a także czas, aby opuścić jednostkę na ideał. Na przykład, po wyczerpującym treningu, stosując przy niskiej intensywności pomoże mięśnie odzyskać.

Wskazówki

  • Dla optymalnej regeneracji mięśni, rozciągnąć po sesji EMS.
  • Nie należy korzystać z urządzenia EMS, jeśli masz wszczepiony rozrusznik serca lub jakiekolwiek elementy metalowe lub tablice w organizmie.