Digidexo.com

Terapia Stymulacja mięśni

Terapia mięśniowych stymulacji jest stosowany przez wiele lat. Jest to technika, która może pomóc w leczeniu mięśni, a także łagodzą ból. Gdy pojawia się ból mięśni z powodu urazu, choroby lub braku ruchu mięśni, stymulacja mięśni leczenie może dać ulgę i zwiększa aktywność mięśni.

Co to jest

Stymulacja mięśni interferencyjny jest aktem kierowania prąd elektryczny o niskiej częstotliwości przez mięśnie. Obecna jest także przekazywane przez nerwy i tkanki łącznej. Celem jest, aby pomóc złagodzić ból poprzez inicjowanie wydzielanie endorfin i innych przeciwbólowe naturalne bólu. Istnieją pewne urazy, które dobrze reagują na tę formę leczenia; są: skręconą więzadeł, skręcenia i naciągnięcia mięśni i skurcze mięśni.

Jak to działa?

Elektroterapii rozpoczyna się na korpusie w miejscu zranienia. Elektrody są umieszczone w miejscu urazu i technik stopniowo zwiększa moc elektryczną. Poczujesz wstępną mrowienie. Wraz ze wzrostem prądu, będzie się silniejszy, ale powinna zapewniać wygodę.

Zazwyczaj organizm dostosuje się do prądu, co oznaczać będzie wzrost prądu musi być co kilka minut. Okres terapii może trwać od 10 do 20 minut, zależnie od stanu, który jest leczony. Większość pacjentów stwierdza stymulacji elektrycznej mięśni korzystne. Jest to najczęściej opisywane jako "szpilki-i-igieł" uczucie, że jest wygodny w obsłudze.

Korzyści

Istnieje wiele korzyści związanych ze stosowaniem stymulacji mięśni. Ta forma leczenia jest na ogół przewidziany w celu zapewnienia ulgi w przewlekłym bólu, jak również w celu skurcze mięśni kontrolnych. Znany jest sposób zapobiegania zanikowi mięśni. Stwierdzono także, stwierdzono, że objawy atrofii odwrotnej od użycia mięśnia. Zwiększa krążenie krwi, szkolenia praktyczne, jak mięśnie działają prawidłowo i zwiększa zakres ruchu, a także przyczynia się do utrzymania go.

Podczas cyrkulacji wzrasta do mięśni, są bardziej giętkie. Istnieje mniejsze pęcznienie, co może zmniejszyć ból. Są to korzyści, które można osiągnąć z terapii stymulacji mięśni.