Digidexo.com

Jak Piłki Stres stres?

O piłeczki antystresowe

Kula naprężenia jest mały, gumy, żelowany kulki, które mieści się w dłoni. Piłeczki antystresowe są w szerokiej gamie kształtów i kolorów; niektóre z nich mogą nawet zostać dostosowane, tak jak są malowane z nazwiskiem właściciela. Pozostałe kulki naprężeń mogą być prawdziwymi "kule", ale ma inny kształt, taki jak serce lub szczenię. Nie jest niczym niezwykłym dla kulki stres być rozdawane podczas spotkań biznesowych, zwłaszcza w środowiskach o wysokiej intensywności korporacyjnych. Chociaż nie może wydawać się na pierwszy rzut oka skuteczna, wiele osób korzysta z piłeczki antystresowe jak silne przeciwbólowe stresu.

Jak korzystać z Piłeczka antystresowa

Aby użyć piłki stres, najpierw wziąć piłkę stres i umieścić go w dłoni. Owinąć palce wokół niego i wycisnąć. Można zauważyć, gdy jesteś wyciskanie, że piłka jest pienisty tekstury da, i zacząć formowanie do kształtu palców-procesu, który często czuje przyjemne. Wycisnąć na kilka sekund, a następnie zwolnij palce od wokół piłki. Z tym fizycznym wydaniu jest uwolnienie stres i napięcia fizycznego.

Jak zrobić Większość z piłeczki antystresowe

Wiele osób korzysta z piłeczki antystresowe dla stopniowego rozluźnienia mięśni. Co oznacza, ściskasz dłoń wokół piłki stres i przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie powtórzyć ten proces kilka razy, ściskając mocniej z każdym powtórzeniem. Te powtórzenia wywołują postępujące rozluźnienie mięśni, ponieważ za każdym razem wcisnąć mocniej wokół piłki, potem bardziej się zrelaksować. Wiele osób tego procesu, gdy są w pracy, zwłaszcza w środku dnia, kiedy czują potrzebują przerwy. Inni ludzie używają piłki stres tuż po przychodzą do domu, by się załatwić od stresu związanego z pracą. W obecnej formie, nie ma dobrych lub złych sposób używać piłki stres.