Digidexo.com

USG Leczenie Knee łąkotki Łąkotki Łez lub obrażeń

Staw kolanowy zawiera dwa półokrągłe kształcie łąkotki chrząstki. Łąkotki rolę amortyzatora i kontrolowania rozkładu masy dla kości udowej i kości piszczelowej. Jeśli jest kontuzjowany łąkotki kolana zostanie znacznie utrudniony i konieczne leczenie. Jeden zabieg, który jest stosowany w łez menisk ultradźwięków.

USG Leczenie

Jeżeli menisk zostaje rannych można usłyszeć dźwięk kliknięcia lub pękania i uzyskać obrzęk w kolanie lub odczuwać ból podczas pchania lub zginanie kolana. Mając łzy łąkotki może być bolesne i powodują unieruchomienie w kolanie. Ultradźwięków nie stosuje się do około 50 lat, aby pomóc urazy tkanek ciała i skrócenie czasu gojenia. Ultradźwięki wykorzystywać fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do podawania ciepła do kontuzji. Zabieg trwa tylko 10 do 15 minut i może być ponownie podana jeden lub dwa razy. Uważa się, że leczenie USG w leczeniu urazów tkanek miękkich tak dobrze, ponieważ przyciąga wielu komórek tucznych do obszaru poszkodowanej, zwiększa przepływ krwi, zmniejsza ból, produkuje więcej kolagenu i zmniejsza blizny. Tak więc szybkość obróbki ultradźwiękowe wzdłuż zakończenie procesu zapalnego, w fazie proliferacji, fazę gojenia uszkodzenia tkanki. Zaleca się, że mięśnie rozciągania lub ogrzewa przed ultra nieszkodliwego podawany. Rozciąganie powinny być wykonane po leczenie podaje.

Rozważania

Zabieg USG nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży, uszu, oczu, narządów płciowych, rdzenia kręgowego lub mózgu. Kilka części ciała wymagają ekstremalnych czujność i ostrożność przy użyciu ultradźwięków o nich, w tym obszarów, które mają słabe krążenie, obszarów, które są zdrętwiałe, płytek wzrostowych kości i części ciała z implantami metalowymi. USG działania niepożądane występują rzadko, ale to oparzenia kości i tkanek miękkich, zwiększenie obrzęk i krwawienie problemów.