Digidexo.com

Leczenie trakcji szyjnego

Trakcja szyjki macicy jest procesem przy użyciu siły, aby wyprostować kręgosłup. Bardziej popularne urządzenia są podobne do szelek szyi i wagi, które podnoszą czaszkę. Trakcji szyjki macicy stosowany w leczeniu uszkodzeń kręgosłupa z niedopasowaniem lub ciśnienia.

Zastosowanie

Trakcji szyjnego wykorzystuje siłę na górę kolumny rdzenia, zazwyczaj stosowane do czaszki, a reszta pozostaje na miejscu ciała. To ciągnięcie ruchu dostosowuje kręgosłup i minimalizuje negatywny wpływ na kręgosłup.

Przyczyny

Uszkodzenia rdzenia mogą być spowodowane przez sport i wypadki, urazy wewnętrzne, takie jak uszkodzenia lub niewłaściwego gojenia obszarze zagrożonym.

Leczenie

Trakcji szyjnego ma wiele zastosowań. To może złagodzić ból od przytrzaśnięcia korzeni nerwowych, ruchu stawów i uszkodzonych dysków kręgosłupa. Najczęściej stosowany jest do ustawiania leczenie kręgosłupa.

Produkty

Niektóre firmy sprzedają produkty wspomagające szyjki pułki trakcyjnych. Specjalnie zaprojektowane poduszki są dostępne, i nad-drzwi urządzenia trakcyjne szyjki macicy pozwalają na większą elastyczność i mobilność.

Terapia

Trakcji szyjny może być używany w połączeniu z lekami i może być korzystne rozwiązanie Leczenie w warunkach domowych do urazów rdzenia. Lekarz może podać fizycznego strategii terapii.