Digidexo.com

Jak mogę znaleźć informacje na temat leku Neurontin®?

Neurontin lub gabapentyny, to lek na receptę często używany do napadów i nerwobóle. Standardowe informacje na temat tego leku i innych leków na receptę, jest dostępny dla konsumenta i lekarza podobne. Znajdź informacje o Neurontin, w tym działań niepożądanych i jego odpowiedniej dawce, z wykorzystaniem wiarygodnych witryn. Strony rządu federalne zapewniają najdokładniejsze dostępne informacje na temat leków na receptę.

Instrukcje

Poszukaj informacji leku z National Institutes of Health, która zapewnia dokładne, obiektywne informacje można polegać, aby dowiedzieć się o leki na receptę. Neurontin jest recepta na napadów i nerwobóle, i to działa, ponieważ zmienia sposób organizm wyczuwa ból, zgodnie z National Institutes of Health.

2. Użyj Indeks Leków FDA do informacji specyficznych czytać o Neurontin. Wskaźnik ten dostarcza informacji z rynku lek bezpieczeństwa dla lekarzy i pacjentów. Neurontin jest w klasie środki przeciwdrgawkowe, który teraz prowadzi ostrzeżenie o myśli i myśli.

Przeczytaj wkładkę leku dostarczonego z leków. Neurontin ma ulotkę lub wkładkę, która daje informacje zatwierdzony przez FDA, w tym skutki uboczne i ostrzeżenia. Przeczytaj uważnie informacje, lub jeśli nie masz już wkładkę narkotyków, narkotyków wstawić przeczytać w Internecie na stronie internetowej producenta. Neurontin jest Pfizer lek, a strona Pfizer zapewnia pełną wkładkę w Internecie.

Użyj MedlinePlus do źródła informacji. Obsługiwany przez National Institutes of Health, usługa ta zapewnia obszerny materiał do czytania dla laika i profesjonalny zarówno w formie linków nie może w inny sposób zlokalizować.

Polegaj na "Consumer Reports Zdrowie" dla dodatkowych informacji na temat leków, które są umieszczane w tej kategorii najlepiej kupić. Gabapentyny (Neurontin) jest wliczone w przeciwdrgawkową literatury narkotyków, i jest pełne podsumowanie i pobierz dostępne.

Patrz "Physicians 'Desk Reference" (PDR). PDR jest do dyspozycji lekarza przez ponad 50 lat i dostarcza informacji z FDA o wszelkich leków na receptę dostępnych dla danego roku. Format jest skrótem laika z PDR na stronie internetowej Drugs.com. Jeśli musisz regularnie leki lub wiedzą o pracy w dziedzinie medycyny, ta książka jest tom wyboru odpowiedzi o Neurontin lub innego leku na receptę.

Wskazówki

  • Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz pytania lub, jeśli nie można znaleźć jasne odpowiedzi w badaniach.