Digidexo.com

Najlepsze leczenie dla Naciągnięty mięsień

Ciągnięte mięśnie mogą być bardzo bolesne i obezwładniający. Aby dostać się w działania szybciej, użyj kombinacji odpoczynku, leków i terapii zimno lub gorąco. Dbanie o siebie w początkowej fazie często skrócić proces gojenia. Na silny ból do lekarza, aby upewnić się, że nie jest to coś poważniejszego.

Reszta

Gdy mięsień jest ciągnięty lub napięte został uszkodzony na poziomie komórkowym. Naprawy tego uszkodzenia wymaga czasu, z czasu, w zależności od stopnia uszkodzenia. Ciężkie ciągnie lub szczepy mogą potrwać kilka tygodni, aby uzdrawiać. Korzystanie kontuzjowanego mięśnia podczas procesu gojenia służy tylko do przetarcia lub zniszczyć wysiłki naprawcze organizmu. To jest dobry pomysł na odpoczynek mięśni jak najwięcej podczas procesu gojenia, aby umożliwić ciało do naprawy mięśni z zewnątrz zakłóceń. Nadal opierać go na dzień lub dwa po mięśni przestaje boli, a następnie wprowadzić go ponownie do pracy stopniowo, aby umożliwić naprawę mięśni, aby dostosować się do pracy.

Leki

Naciągnięty mięsień może być bolesne i często są nabrzmiałe. Kilka rodzajów leków może pomóc z tymi objawami. W ciężkich odmian powinieneś zobaczyć się z lekarzem, który może zalecić stosowanie leku na pozagiełdowym produktów lub przepisać leki. Stosowanie niesteroidowych przeciwzapalnych zmniejsza ból zapalny i dolną. Zapalenie może utrudnić ciało do naprawy się jako obszary przepływu krwi jest zagrożone przez ponad zawyżone komórek. Większość niesteroidowe, takie jak ibuprofen, są dostępne bez recepty.

Zwiotczające mięśnie i leki przeciwbólowe mogą być również przydatne podczas procesu gojenia. Zwiotczające mięśnie będą nie tylko to, rozluźnić mięśnie, które zachęca przepływ krwi do obszaru dotkniętego. Ten rodzaj leczenia może powodować senność, więc przeczytać ostrzeżenia i przestrzegać środków. Leki przeciwbólowe, takie jak tramadol, nie pomoże z obrzękiem lub zrelaksować mięśnie, ale pomoże złagodzić niektóre z bólu podejmowania proces gojenia bardziej znośne.

Lodu lub ciepła

Zastosowanie terapii lodowej, gdy występuje początkowy uraz i terapii cieplnej kilka dni później może być pomocne. Stosując lodu na powierzchni przez 20 minut, kilka razy dziennie, może zwiększyć przepływ krwi, zmniejszenie bólu i zapalenia, niższe prędkości ran. Terapia lodu można użyć wiele razy dziennie jako osoba ma czas tak długo, jak to jest w okresie 20 minut; dłużej i zimno może rozpocząć uszkodzenia tkanki zamiast pomagać. Terapia ciepła może pomóc przełamać wszelkie pozostałe uszkodzone komórki i zwiększa przepływ krwi.