Digidexo.com

Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne dla ciąży

Szacuje się, że prawie 41 milionów Amerykanów bez ubezpieczenia zdrowotnego. Niestety, oznacza to, płacąc z własnej kieszeni za wizyty u lekarza i procedur medycznych. Jeśli planujesz założyć rodzinę, to ważne, aby mieć odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne. Między rutynowymi badaniami i rzeczywistych kosztów dostawy, posiadanie dziecka może kosztować od 8000 dolarów i 10.000 dolarów. Tak więc ważne jest dla każdej kobiety, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne.

Instrukcje

Porównaj ceny ubezpieczeń zdrowotnych. Ubezpieczenie zdrowotne jest drogie. Mimo to, jest to konieczność. Pojedynczy uraz lub poważny problem medyczny może kosztować tysiące dolarów. Istnieje kilka ubezpieczeń zdrowotnych. Zamiast wybrać losowy firmę i plan, trochę czasu na badania różnych firm i poproś o ofertę kursów internetowych.

Zapytaj swojego pracodawcę o opiece zdrowotnej. Często pracodawcy są gotowi płacić składki na ubezpieczenie zdrowotne, lub co najmniej procent. Jeśli chcesz założyć rodzinę, omówić możliwości pokrycia z pracodawcą, lub szukać pracy, która oferuje odpowiednie korzyści dla zdrowia.

Wybierz jeźdźca macierzyńskiego. Niestety, o ubezpieczenie zdrowotne nie jest wystarczające. Potrzebny jest plan ubezpieczeń zdrowotnych, który wyposażony jest rider macierzyński. To zwiększa swoje miesięczne składki. Jednak ten dodatkowy zawodnik obejmuje wizyt prenatalnych, dostawa i opieki poporodowej.

Spójrz COBRA ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli planujesz mieć dziecko, to najlepiej zostać z obecnego pracodawcy, aż dziecko się urodzi. Jednak, jeśli masz do zmiany pracy, mogą ubiegać się o COBRA, która zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla osób, które są między planami.

Zastosuj dla rządu finansowane ubezpieczenia zdrowotnego. Programy rządowe lub federalne, takie jak Medicaid zapewnienia ubezpieczenia zdrowotnego i innych pomocy medycznej dla osób o niskich dochodach.

Zapłać za ciąży z medycznego planu rabatu. W przypadku zajścia w ciążę bez ubezpieczenia zdrowotnego lub jeźdźca macierzyńskiego medyczny Plan rabatu może pokryć część kosztów. Plany dyskontowe, takie jak Advantage macierzyństwa (patrz źródła) można zaoszczędzić do 60 procent na wizytach lekarskich i dostawy, i nie ma okresu oczekiwania.