Digidexo.com

O wstrzykiwań migreny

Walcząc migreny jest straszne doświadczenie. Ten rodzaj skrajnego bólu głowy może doprowadzić światło i dźwięk wrażliwe i boli tak bardzo, że nie można zrobić nic, ale leżą w ciemno i czekać na to, aby w końcu odejść. Osoby z przewlekłą migrenę można spędzić tyle czasu, starając się omijać bodźce migreny jak oni cieszyć swoje życie. Jeśli cierpisz na chroniczne migreny i nie biorą prewencyjne środki medicative, możesz zbadać skuteczność różnych rodzajów iniekcji.

Historia

Tylko leczenie migreny stosowane do blokowania się w ciemnym pokoju i czeka, aż się skończyło. W miarę upływu lat i postępu nauki, różne leki wszedł na rynek, który łagodzi ból i uważano ewentualnie obniżyć częstość występowania. Jednak dopiero ludzie coraz kosmetycznych zastrzyki Botox odnotowano znaczące spadki w ich migreny, że naukowcy naprawdę zaczął skupiać się na idei, że wstrzyknięcie leku do twarzy lub głowy może faktycznie utrudniać postęp głowy.

Rodzaje

Obecnie istnieją dwa rodzaje zastrzyków dla migreny. Zastrzyki z botoksu są myśli, aby pomóc migreny i, gdy proces nie jest w pełni zrozumiałe, wielu lekarzy są skłonni podawać te zdjęcia, jeśli inne sposoby zawodzą. Narkotyczne zastrzyki, które są zazwyczaj używane, aby uspokoić nudności lub zmniejszyć ból mogą również pomóc w leczeniu objawów migreny w niektórych ciężkich przypadkach.

Funkcja

Lekarze nie są pewni, co aspekt Botox, który jest zwykle używany do wyeliminowania linie i bruzdy w okolicy twarzy, łagodzi objawy migreny. Naukowcy teoretyzować, że lek, który wpływa na układ nerwowy, może modyfikować części systemu nerwowego, które powodują migreny. Narkotyczne zastrzyki są stosowane, gdy inne metody leczenia zawiodły i ból głowy jest tak poważne, że pacjent miał wymioty i ból przez ponad 72 godzin. Te faktycznie nie leczy migreny, ale może złagodzić objawy dzięki czemu pacjent nie staje się odwodniona i narażone na udar.

Rozważania

Kiedy rozważasz zastrzyki migreny, należy czynnik w różnych kwestiach. Narkotyczne zastrzyki mają być stosowane w ostateczności, i generalnie nie będzie działać jako środek zapobiegawczy, ponieważ mogą one zmieniać swoje poglądy i zachowania. Botox, podczas gdy potencjalnie stałego leczenia, jest nie do końca zrozumiałe, a będziesz miał kosmetycznych skutki uboczne w większości przypadków.

Nieporozumień

Wiele osób nie sądzę, że mogą traktować rzeczywiste przyczyny migreny, bo przyczyny są zewnętrzne. Na szczęście, nie zawsze jest to prawdą. Migreny są często spowodowane przez wydarzenia zewnętrzne, ale to jest specyficzna reakcja organizmu na te wydarzenia, które jest problematyczne, a czasem może być zmienione poprzez zmianę diety lub innych nawyków. Współpracować z lekarzem, aby opracować plan leczenia migreny, które będą walczyć ból zanim jeszcze rozpocznie.

Ostrzeżenie

Sposób, że migrena zastrzyki pracy nie jest całkowicie zrozumiałe. Skonsultować się z lekarzem i rozważyć potencjalne efekty i skutki uboczne tych zabiegów dokładnie przed wdrożyć schemat pielęgnacji. Nigdy nie powinno się iść do zabiegów kosmetycznych Botox tylko dlatego, że nadzieję, że pomoże się migreny. Zamiast pracować z neurologiem, aby upewnić się, że masz najlepsze wyniki możliwe.