Digidexo.com

Jak korzystać Demerol Z migreny

Demerol jest częścią grupy narkotycznych uśmierzania bólu i jest bardzo podobny do podejmowania morfinę. Podczas Demerol stosuje się w leczeniu szeregu różnych bólu umiarkowanego do ciężkiego, migreną odkryli, że Demerol może działać skutecznie w celu złagodzenia bólu, migreny. Demerol jest oferowana przez chorych z migren tylko recepty.

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem. Pierwszym krokiem w podejmowaniu Demerol na migreny jest porozmawiać z lekarzem, który zajmuje się ból migrenowy. W większości przypadków, Demerol jest przepisywany jako "ostateczność", gdy wszystkie inne leki na migrenę nie udało. Po konsultacji z lekarzem, należy wymienić wyłączyć wszelkie leki jesteś uczulony. Demerol współdziała z wielu różnych rodzajów leków, które mogą być poważne i zagrażające życiu. Jeśli zostanie podjęta decyzja o przepisaniu Demerol na migreny ból, następnym krokiem jest, aby w pełni zrozumieć, w jaki sposób i kiedy należy podjąć Demerol.

2 o wysokości dawki. Ludzie z różnych wysokości, wagi, rodzaju nadwozia i nasilenia bólu mogą otrzymać różne dawki Demerolu. Zawsze wiedzieć, ile lekarz przepisany specjalnie. Demerol jest podawany przez pigułki i powinny być spożywane z pełną szklanką wody.

Znać skutki uboczne. Ponieważ Demerol jest ciężki narkotyczne, istnieje wiele skutków ubocznych, które mogą wystąpić. Pacjenci powinni być na poszukiwania tych skutków ubocznych i powinni skontaktować się z lekarzem, jeśli staną się one trwałe i uciążliwe. Te działania niepożądane obejmują: splątanie, zawroty, nerwowość, niepokój, okresowo występujące omdlenia i trudności w oddawaniu moczu. Wiele z tych działań niepożądanych ustąpi jeśli odpocząć lub położyć się po zażyciu Demerol. Inne częste działania niepożądane to: zaburzenia widzenia, nudności, wymioty, ból głowy, suchość w ustach, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy i zaparcia.

Leczenie skutków ubocznych. Nie czuję się jak musisz cierpieć z efektów ubocznych Demerolu. Wielu pacjentów przyjmujących Demerol podjęcia środków przeczyszczających w leczeniu zaparcia. Inni, którzy doświadczają suchości w ustach, pić dużo wody, aby utrzymać się uczucie uwodnione. Zawsze pozwalają sobie na odpoczynek po zażyciu Demerol. W przeciwieństwie do innych leków przeciwbólowych, jest to bardzo trudne do podjęcia Demerol i dalej żyć na w codziennym życiu. Wielu pacjentów wymaga dużo odpoczynku i relaksu każdym razem biorą Demerol pomóc zarządzać skutki uboczne.

Jeśli konkretnie określone, nie ma Demerol w regularnych odstępach przez długi okres czasu. Demerol, a także wiele innych środków odurzających, jest bardzo wciągająca. Chyba że lekarz wyraźnie zaleci wziąć Demerol regularnie, weź go tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Jeśli wziąć Demerol regularnie, nie nagle przerywać. Porozmawiaj z lekarzem na temat procesu odstawieniu się od leku.

Powiedz co pracownikowi służby zdrowia o przyjmowaniu leku Demerol. Czy wybierasz się w do operacji lub konieczności czyścić zęby, powiedzieć żadnego medycznego zajmującego się ciebie, że ty się biorąc Demerol. Wiele leków ma szkodliwe działanie w połączeniu z Demerolu więc konieczne jest, aby każdy, kto może być podawanie ci lek wie, że jesteś już biorąc Demerol.

Wskazówki

  • Przechowywać Demerol z dziećmi. Przechowywać Demerol z dala od ludzi, którzy mają historię narkomanii. Nie udostępniamy Demerol nikomu, w żadnym wypadku.