Digidexo.com

Chirurgiczne metody antykoncepcji

Sterylizację chirurgiczne są uważane za trwałe i może być odwrócony tylko w szczególnych przypadkach. Tylko mężczyźni i kobiety, którzy mają zamiary kiedykolwiek o dzieci powinny rozważyć zastosowanie tych metod chirurgicznych antykoncepcji.

Wazektomia

Wazektomia jest zabiegiem, w którym rury, które przenoszą plemniki mężczyzny do jego cewki moczowej są cięte. Końce, które pozostały są następnie zamknięty, aby zapobiec plemników z obecną w wytrysku.

Podwiązanie jajowodów

Procedura gdzie lekarz będzie uzyskać dostęp do jajowodów kobiecych, i albo wyciąć i krawat rurki, wypalić je lub zamknąć je z zaciskiem. Ten zatrzymuje jaja kobiety od bycia w stanie podróżować z jajników do macicy.

Histerektomia

To usunięcie całej macicy kobiety, a w niektórych przypadkach jajników oraz. Po procedura ta jest wykonywana, kobieta ma szansę kiedykolwiek zajściem w ciążę.

Essure

Jest to sprężyna podobne urządzenie, które jest wstawiane do kobiecych jajowodów. Substancji znajdującej się wewnątrz urządzenia, a następnie podrażnia błonę śluzową rurki, tworząc tkanki bliznowatej, która z czasem zablokowania rurki, uniemożliwiając jaja przed dotarciem do macicy.

Korzystanie Druga forma antykoncepcji

Ponieważ większość z tych sposobów wymaga czasu, aby być w pełni skuteczna, to zaleca się, by druga forma antykoncepcji użycia.