Digidexo.com

Jak żyć z kimś, kto ma migreny

Migreny mogą być wyniszczające dla milionów Amerykanów, zgodnie z Fundacji Badań migreny. Migreny wpływa kobiety i dzieci więcej niż mężczyźni, a epizod migreny może trwać z czterech godzin do kilku dni. Chorzy skarżą się na dolegliwości, które obejmują ból pulsujący, światło i zapach wrażliwość i niewyraźne widzenie. Ich rodziny muszą uzbroić się w cierpliwość i uświadomić sobie, że migreny są prawdziwą chorobą. Mogą one również pomóc poprzez dostosowanie menu dla rodziny i oglądania migrenę wywołuje więc mogą pomóc ich małżonek lub dziecko uniknąć pewnych rzeczy.

Instrukcje

Bądź cierpliwy z członka rodziny; Migrena Research Foundation twierdzi, że migreny są w top 20 z najbardziej wyniszczających chorób na świecie. Twoja żona nie znaczy stracić pracę, czy nie zakończyć sprzątanie domu. Ona jest zbyt silny ból, aby funkcjonować poprawnie i wymaga zrozumienia jej rodziny i wsparcia (patrz źródła).

Uważaj na sezonowych. Często migreny są wywołane przez zaburzenia i zmiany w burzy ciśnienie barometryczne. Burze są często gorsze wiosną i latem, kiedy deszcz jest obfite, więc migreny może być zbyt. Jeśli możesz pomóc współmałżonek dowiedzieć się wyzwala, a następnie razem można szukać rozwiązania.

Zmień sposób twoja rodzina zjada. Niektóre żywności i dodatków, a zwłaszcza glutaminian sodu, czekolada i kofeina, mogą wywoływać migrenę, dlatego ważne jest, aby ciąć je na zewnątrz, i jeść więcej, naturalnych czystych produktów spożywczych. Skupić się na wodę pitną; Jeśli twoja rodzina potrzebuje trochę kofeiny, następnie pić zieloną herbatę.

Wypróbuj różne zabiegi profilaktyczne, takie jak podejmowanie różnych ziół, aby uniknąć migreny, zanim nastąpi atak. Ekstrakt feverfew pomaga rozluźnić naczynia krwionośne, które powodują migreny. Zabiegi te zachowa współmałżonka bardziej komfortowe i działa lepiej.