Digidexo.com

Jaki jest najlepszy czas, aby spróbować Wprowadzenie w ciąży?

Zajście w ciążę może wydawać się wielką tajemnicą. Niektóre kobiety wydają się zajść w ciążę z łatwością, podczas gdy inni próbują na długo zanim są w stanie wyobrazić sobie wyobrazić --- jeśli w ogóle. Będziesz zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka, jeśli znasz momencie cyklu miesiączkowego, kiedy najlepiej próbować zajść w ciążę. Wymaga to tylko kilku obliczeń.

Owulacja

Tylko kobieta może zajść w ciążę w okresie jej cyklu zwanym owulacją. Owulacja jest, gdy jajniki prasowa jajko do zapłodnienia. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, czas owulacji jest inny dla każdej kobiety.

Rozrządu

Owulacja występuje w środku cyklu menstruacyjnego. Zgodnie z Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, cykle miesiączkowe większości kobiet są między 28 i 32 dniowe, umieszczając owulację w 12 do 16 dni po rozpoczęciu jej ostatniego okresu.

Jajko

Zapłodnionych jaj spotykany w organizmie przez około 12 do 24 godzin. W tym czasie może być nawożone przez ciąży występuje. Jeśli nie jest zapłodniona, można spróbować wyobrazić następny cykl owulacji. Jeżeli zostanie zapłodniona, trwa sześć do 12 dni, aby zaszczepić.

Owulacja śledzenia

Najprostszym sposobem, aby śledzić owulacji jest nagrać datę miesiączki na kalendarz na kilka miesięcy, aby ustalić, jak długo cykl menstruacyjny jest. Niektóre kobiety śledzić zmiany w organizmie, które występują w owulacji, jak śliskie, jaj-biały konsekwencji w ich rozładunku lub wzrost podstawowej temperatury ciała. Istnieją również testy podobne do testów ciążowych, które mogą pomóc śledzić owulacji.

Żywotność plemników

Plemniki mogą żyć w organizmie od trzech do pięciu dni, co zwiększa nieco okno płodności. Jeżeli jajo nie jest jeszcze obecna w dniu stosunku plemniki już wewnątrz korpusu można jeszcze zapłodnienia komórki jajowej, jeśli uwalnia się wkrótce potem.

Współżycie

By zwiększyć szanse na koncepcji, stosunku lub inseminacji powinno nastąpić kilka dni przed, w trakcie i kilka dni po owulacji. Są to jedyne razy podczas cyklu miesiączkowego, że kobieta może zajść w ciążę.