Digidexo.com

Głowica spalania ból szyi i

Wielu z nas doświadcza bólu, gdy wykonujemy codzienne czynności, takie jak zmywanie naczyń, pranie, a nawet wysyłanie e-maili. Takie bóle mogą czasami trwać przez długi okres czasu i może stać się bardzo uciążliwy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do bólu głowy i szyi. Jeśli występują uczucie pieczenia lub ból głowy i szyi, może cierpieć na myofascial zaburzeń bólu.

Objawy

Wśród głównych objawów Myofascial (wymawiane MI-oh-Fay-ona-UL) zaburzenia bólu jest ból i / lub pieczenie w obrębie głowy i szyi. Inne objawy to skurcze mięśni i "kłucie". W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych objawów, należy skonsultować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu o możliwości leczenia, ponieważ nie ma określonego sposobu na jej wyleczenie.

Co to jest ból Myofascial dysfunkcja?

Myofacial --- zderzak, który jest związany z tkanką mięśni --- ból pojawia się na skutek powięzi w naszym ciele, że nie przesuwa się prawidłowo. Powięzi u ludzi, zgodnie z Devin J. Starlanyl, autor "fibromialgii i chronicznego Myofascial bólu: Survival Manual" (wydanie 2), jest jak "białe, przezroczyste pokrycie czasami zobaczyć na piersi z kurczaka pod skórą." Gdy ta warstwa tkanki nie działa prawidłowo, Starlanyl mówi nam, że "arkusze włóknistej myofascial przyczepności może tworzyć w dowolnym miejscu wzdłuż nerwów i blokuje normalne funkcjonowanie zdrowego." Normalne zdrowe funkcjonowanie jest, gdy nie istnieją zrosty i tkanek może poruszać naturalnie poprzez zaostrzenie i relaks z mięśni i innych części ciała.

Nieporozumień

Fibromialgia jest zazwyczaj zespół winić za palenie głowy i ból szyi; Jednakże, fibromialgia posiada zestaw objawów Oprócz myofascial zaburzeń bólu i dwie nie powinny być mylone ze sobą. Objawy fibromialgii to ból, ale są też mnóstwo innych objawów, takich jak Starlanyl mówi, wrażliwość na dźwięki, perfumy, zatłoczone miejsca, światła i wielu innych objawów oddzielenia od tych myofacial zaburzeń bólu.

Leczenie

Jeśli ty i twój lekarz Ustaliliśmy, że jesteś w rzeczywistości cierpi na zaburzenia bólem mięśni twarzy, leczenie może obejmować masaż obszarze zagrożonym lub przy użyciu niektórych leków. Możesz również słuchać rad Starlanyl, która "może obejmować zmianę do zdrowej diety i unikania nadmiaru węglowodanów, dodanie witamin i suplementów mineralnych, odzyskując regenerujący sen (co może potrzebować nie więcej niż dodawanie Benadryl w nocy, lub może być o wiele bardziej skomplikowane), i dodanie jakiegoś łagodnego stresu ćwiczeń i działań usuwania. "

Prywatny Funkcjonowanie

Myofascial zaburzenia ból może utrudniać normalne funkcjonowanie, ponieważ powoduje znaczny ból. Po porady Starlanyl w --- i porady lekarza i nauki, jak wiele, jak można o tej dolegliwości --- "przy odrobinie kierunku, można zrobić wiele dla siebie i własnego dobrobytu", które mogą pomóc w przejąć kontrolę dolegliwości więc dolegliwość cię nie kontrolują, i można ponownie umyć naczynia, zrobić pranie i wysyłać e-maile bez odczuwania bólu.