Digidexo.com

Jak leczyć Retrocalcaneal kaletki

Retrocalcaneal zapalenie kaletki jest zapalenie kaletki znajduje się w kierunku tylnej części stopy, tuż powyżej kości piętowej. Stan ten występuje zazwyczaj wtedy, gdy kostka jest nadużywane z systemem i bieganie na długich dystansach, lub z powodu kontuzji stopy. Kiedy staje się bursa podrażnionej i stan zapalny, mogą stać się pięty przetargu i bolesne. Istnieje kilka sposobów leczenia i leczyć zapalenie kaletki w retrocalcaneal obszarze stopy.

Instrukcje

Połóż stopę w celu uniknięcia dalszego podrażnienia, zapalenia i uszkodzenia ciała.

Zastosuj lodu na pięcie, aby zmniejszyć stan zapalny, zmniejszają ból i przyspieszać gojenie. Ice pięty kilka razy dziennie przez 15 do 20 minut.

Weź bez recepty leki przeciwzapalne takie jak ibuprofen, paracetamol lub aspirynę. Leki te zmniejszają stan zapalny i złagodzić ból.

Użyj klin pięty w butach. Kliny obcas stres i presję na pięcie więc zapalny może ustąpić.

Porozmawiaj z lekarzem na temat sterydów. Jeśli masz poważne zapalenie kaletki retrocalcaneal, może być konieczne zastrzyki steroidowe, aby zmniejszyć stan zapalny.

Wzmocnienie obszaru. Gdy retrocalcaneal zapalenie kaletki miał szansę na wyleczenie, wznowienia normalnej działalności, zaczynasz powoli na początku. Czy ćwiczenia i rozciąga się do wzmocnienia tego obszaru, jak podbić toe i palcach rozszerzeń.

Wskazówki

  • Jeśli stanie się stan powtarzających się rozważyć zastosowanie ciepła (który niekoniecznie jest odpowiedni do ostrego zapalenia kaletki). Ciepła dostanie krew pędzi do okolicy i zasadniczo pomóc w elastyczności. Stosuje się tylko ciepło przez około 15 do 20 minut.