Digidexo.com

Jak ubiegać się o pomoc medyczną dla Dzieci Niepełnosprawnych w Pensylwanii

Istnieje kilka sposobów, aby skutecznie złożyć wniosek o pomoc medyczną w imieniu dziecka, Pennsylvania. Przestrzegając kilku prostych kroków, można zmaksymalizować szanse na aplikacji homologowanego i uniknąć oskarżeń o oszustwa. Złożenie wniosku, który odpowiada na każde pytanie, unika ukrywanie faktów i obejmuje wsparcie dokumentacji daje dziecku najlepszą szansę być zatwierdzony do pomocy medycznej.

Instrukcje

Kontakt biuro pomocy powiatu w hrabstwie dziecko zamieszkuje. Zapytaj, czy dziecko musi mieć determinację kwalifikowalności od dodatkowego dochodu bezpieczeństwa do zakwalifikowania się do pomocy medycznej. Chociaż procesy i wymagania każdego urzędu powiatu mogą się różnić, Prawo Projekt Zdrowie Pensylwania zaleca mając dziecko pod kątem bezpieczeństwa miejski kwalifikowania dochodów przed zastosowaniem się do pomocy medycznej.

Zadzwoń do Social Security Administration w 800-772-1213. Po usłyszeniu automatycznego menu, naciśnij zero. Kiedy słyszysz następny naciśnij przycisk Menu. Możesz mówić do środka zabezpieczenia społecznego między 7 rano a 7 od poniedziałku do piątku. Wyjaśnij, dzwonisz, aby dowiedzieć się dowiedzieć, czy dziecko kwalifikuje się do SSI dla celów pomocy medycznej i poprosić agenta dla SSI kwalifikowalności przesiewowych przez telefon. Agent będzie umówić się z tobą tak sypać mogą dzwonić na wywiad. Odpis datę mianowania i posiadać dokumentację przygotowaną do rozmowy telefonicznej. Dokumentacja wymagana może zawierać wskaźniki finansowe rodziców, dzieci i innych osób dorosłych mieszkających z dzieckiem. Dokumenty takie jak odcinki wypłat, wkładów bankowych i inwestycyjnych oraz wyceny nieruchomości mogą być pomocne. Jeśli zostanie ustalone, że dziecko nie spełnia kryteriów do SSI, zażądać pisemnego list od przesiewacza potwierdzający determinację.

Uzyskanie formularz PA600CH drukując go z Zakładu Opieki Publicznej Pensylwanii online kontaktując się z biurem pomocy powiatu na którym znajduje się dziecko, lub dzwoniąc na linię pomocy dla dzieci zdrowych w 800-986-5437. Użyj niebieski lub czarny długopis. Na górze pierwszej strony pisać, "MA dla niepełnosprawnego dziecka" lub "mA dla niepełnosprawnego dziecka PORADNIK SEKCJA 355,4." Wypełnij wszystkie pola formularza starannie i dokładnie, używając informacji z weryfikowalnych źródeł, takich jak IRS deklaracji podatkowych. Załączyć kopie wszelkich ubezpieczeń medycznych kart pokrycia związanych z dzieckiem. Raporty medyczne dokumentujące niepełnosprawność dziecka i podpisane przez podpisana przez lekarza, psychiatry lub psychologa powinny być również dołączone do wniosku.

mailem lub dostarczyć wypełniony formularz i całą dokumentację do urzędu pomocy powiatu lokalnym. Jeśli mailingu, wysłać go listem poleconym lub uzyskać certyfikat wkrótce. Jeśli dostarczyć wniosek do biura pomocy powiatu, poprosić o potwierdzenie odbioru. Wiele aplikacji powiatów recenzję rocznie, więc jeśli twój wniosek nie zostanie przyjęty, może być w stanie poprosić o ponowne rozpatrzenie.