Digidexo.com

Planowania rodziny kliniki w Carrollton, Gruzją

Carrollton, Ga., To miasto o 18.000 znajduje się około 50 km na zachód od obszaru metropolitalnego Atlanty. Carrollton ma kilka opcji opieki zdrowotnej wewnątrz i na granicach miasta, ale nie ma wiele centrów poświęconych planowaniu rodziny. W rzeczywistości, główny program planowania rodziny w Carrollton prowadzony jest przez państwa Gruzji. W przeciwnym razie, tych, którzy potrzebują usług planowania rodziny będzie musiał pojechać do pobliskich miast, w tym Atlancie.

Planned Parenthood

Planned Parenthood ma biura ogólnopolskie, które oferują usługi dla kobiet, które obejmują edukację zdrowotną, dystrybucji antykoncepcji i usług antykoncepcji, antykoncepcji i usług testowania HIV. Najbliższe biuro Planned Parenthood do Carollton jest około godziny drogi na zachód, w Atlancie.

Gruzja Departament Zdrowia Wspólnoty

Carrollton, które jest siedzibą powiatu Carroll County, znajduje się w dzielnicy 4 Departamentu Gruzji statewide programu usług planowania rodziny Społeczność Zdrowia. Prowadzony przez lokalnego wydziału zdrowia, program ma na celu zmniejszyć stan niechcianej ciąży nastolatek i poprawy zdrowia nienarodzonych dzieci i ich matek, poprzez realizację podstawowych usług opieki zdrowotnej, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić.

Tanner Health System

Tanner Health System jest podstawowy system opieki zdrowotnej w obszarze Carrollton, z dwóch oddziałach położniczych w Carrollton i pobliskiej Villa Rica. Tanner oferuje pełen zakres opieki prenatalnej i poporodowej. Tanner Zdrowie Systems oferuje również zajęcia prenatalnych na poród i programu Tanner Zdrowie źródła, które oferuje swoim pacjentom szeroki zakres informacji na temat różnych schorzeń, w tym okresie ciąży.

Pielęgnacja damska z West Georgia

Pielęgnacja damska z zachodniej Gruzji znajduje się w pobliżu Villa Rica, Ga. Kierowany przez dr Eric Vera, obiekt ten oferuje kobietom w ciąży usługi jak nietrzymanie moczu, niepłodność, zespół napięcia przedmiesiączkowego, krwawienie miesiączkowe, menopauza i laparoskopowych zabiegów. Oferują one również badania zdrowia i opieki prenatalnej i poporodowej dla matki i dziecka.

Centra przesiewowe

Szybka Center położony najbliżej przesiewowe Carrollton jest w Marietta, która jest na obrzeżach Atlanty. Centra te oferują pokazy seksualnych za chorobę przenoszoną drogą płciową i HIV, a także badań DNA i ojcowskiego. Jest to opcja świetna, niskich kosztów dla przyszłych matek, które potrzebują rutynowych testów i mogą szybko uzyskać wyniki.