Digidexo.com

Jak spać z szyjki macicy Collar

Większość pacjentów kończy się w kołnierz szyjki macicy z powodu urazów szyi lub operacji. Spanie może być wyzwaniem. Chociaż kołnierz szyjny utrzymuje szyję umieszczone w odpowiednim ustawieniu, to nie jest stanowisko większość ludzi spać i może mieć jakieś problemy z uzyskaniem wygodne. Kluczem do śpi wygodnie jest dostosowanie reszty ciała tak, że pasuje do dostosowania swojej szyi.

Instrukcje

Skonsultuj się z lekarzem, aby zobaczyć, że ma specjalne instrukcje dotyczące spania w swoim kołnierzem szyjnym.

Użyj miękkiej poduszki szyjki macicy zamiast pełnego kołnierza szyjnego tylko jeśli masz pozwolenie swojego lekarza, aby to zrobić. Miękkie poduszki mają tendencję do snu bardziej wygodne, ale pozwalają również ruch szyi - podczas gdy pełna kołnierz unieruchamia cię całkowicie. Więc będziesz używać wyłącznie miękką poduszkę jeśli jest odzwyczaić pełny kołnierz i szyi toleruje jakiś ruch.

Spróbuj spać w leżaku, który jest umieszczony większość lub wszystkie z drodze powrotnej.

Umieść cienką poduszkę pod ramiona jeśli śpi w łóżku. To będzie prawdopodobnie bardziej komfortowe niż próbuje spać z stos poduszek opierając cię, jak poduszka pozwala szyi przedłużyć w wygodnej pozycji.

zwinąć ręczniki i umieścić je na szyi, po obu stronach głowy, lub pod ramiona jako niezbędne, aby pomóc dostać się do wygodnej pozycji i tam pozostać. Działa to, czy śpisz w łóżku lub krześle.

Umieść poduszkę między kolana, jeśli śpisz na boku. Pomoże to utrzymać cały kręgosłup dostosowane szyi i zmniejszenie stresu na organizm. Jeśli śpisz na plecach, spróbuj umieścić poduszkę pod kolana.