Digidexo.com

Objawy skurcze mięśni

Skurcze mięśni mogą być wyniszczające wystąpienie z mięśni określonego obszaru ciała umawiających się mimowolnie. Wpływają one na ludzi w każdym wieku i stanu zdrowia. Skurcze bolesne i może aż paraliżujący skurcz jest zwolniony. Przyczyny skurcze wahają się od braku równowagi elektrolitowej z powodu zmęczenia lub choroby do zaburzeń nerwowych.

Definicja

Gdy zamówienie włókna mięśniowe niezamierzony, to jest skurcz mięśnia. Może to być na krótki skurcz lub przez dłuższy okres czasu, aż włókna wypoczynku. Skurcze mięśni może wystąpić jako wynik z mózgu lub nerwów problemów odpalanych sygnały do ​​mięśni. Może to być również spowodowane przez odwodnienie, napięcia mięśni lub urazu mięśniowych.

Skurcz vs Cramp

Skurcze mięśni są również mimowolne skurcze mięśni. To ograniczenie prowadzi do twardej wybrzuszenia masy mięśniowej, który jest zwolniony z reguły w ciągu kilku minut. Skurcze są zwykle podłączone do jednego neuronu ruchowego narażające jeden mięsień i często zdarzają się od nadużywania mięśni lub nagłe schłodzenie. Mogą być przezwyciężone przez rozciąganie okolicy i są inne niż skurcze, które mają wpływ na więcej niż jedną mięśni i może być przedłużona do godz.

Wspólne Zamek

Jednym z głównych objawów skurcz jest otaczający łącznik może zablokować. Na przykład, pleców i szyi skurcze są najczęstsze typy skurcze. Jeśli mięśnie szyi są napięte, grając w tenisa, a człowiek staje się chłód, może ona mieć skurcze szyi. Wynikiem jest "Cricka" w szyjce, zapobiegając mobilności. Osoba może nie być w stanie odwrócić głowę w określonym kierunku na dzień, a może nawet tygodni. Powrót skurcz może powodować powrót do zablokowania się, że człowiek nieruchomo aż skurcz jest zrelaksowany.

Węzłów

Normalny stres może prowadzić do gromadzenia się płynów, które tworzą bolesne węzły w mięśniach, co może być zwolniony z masażem. Skurcz stworzy super węzeł składa się z kilku zablokowanych w skurczu mięśni.

Inne skurcz Objawy

Innym rodzajem skurcz jest angina, gdzie skurcz mięśni klatki piersiowej, jak serce próbuje dostać więcej krwi pompowana do niego. Ten typ skurcz mięśni sugeruje istnienie problemu miażdżycy. Grypa i kolki często powodować skurcze mięśni brzucha, prowadzących do intensywnego bólu. Nierównowaga elektrolitów może prowadzić do skurcze, uważanych za związane z grypą i ewentualnie kolki u niemowląt. Porażenie mózgowe i stwardnienie rozsiane są dwie choroby, które wpływają na oddziaływanie neuronowych i mają wysoką częstotliwość skurcz u pacjentów.