Digidexo.com

Objawy długotrwałego odwodnienia

Wydaje się oczywiste, dla większości ludzi: Jeśli jesteś spragniony, po prostu na drinka wody. Ale wraz z wiekiem, naturalną odpowiedzią na picie wody, kiedy spragniony może być osłabiona. Długoterminowe odwadnianie nie jest warunkiem, który ma wpływ jedynie starszych, ale to stan, który może być przyczyną niepowodzenia narządy wewnętrzne i może nawet prowadzić do śmierci.

Efekty

Długotrwałe odwodnienie może być także określany jako silnego odwodnienia i objawy znacznie różni się od łagodnego suszenia. Osób doświadcza długotrwałego odwodnienie mają braku wilgoci w skórze, która zapobiega się skóry są w stanie zatrzaskowe na miejsce, jeżeli została zakłócona. Osoba doświadczy nieustające skurcze mięśni w całym ciele, a jej żołądek zacznie przyjmować nadęty wygląd.

Długoterminowa odwodnienie może również powodować oczy danej osoby do spadku z powrotem do oczodołów, i to będzie prawie niemożliwe, aby osoba do generowania łzy w żadnych okolicznościach.

Rodzaje

Tytułem porównania, osoba doświadcza tylko łagodne odwodnienie będzie mieć skórę, która jest sucha w dotyku i potencjalnie cieplej niż normalnie, dając fałszywe wrażenie, że ma gorączkę.

Osób z łagodnym odwodnieniu przeżywa drobne skurcze w nodze lub ramieniu mięśni, a może on mieć silne bóle głowy.

Łagodne objawy odwodnienia są prekursorem ciężkie lub długotrwałego odwodnienia, ale objawy łagodnego odwodnienia nie należy mylić z tymi z długotrwałego odwodnienia.

Identyfikacja

Według starzenie Rodziców i-Elder-Care.com, może być łatwo błędnie zidentyfikować długoterminowe objawy odwodnienia w przypadku innych warunków, które zwykle uderzają w podeszłym wieku. Długotrwałe odwodnienie prowadzi wiele tych samych objawów jak początku starzenia, otępienie lub nawet początkowe stadium choroby Alzheimera.

Prawidłowo diagnozowania długoterminową odwodnienia u osób starszych jest ważne w zapobieganiu skutkom odwodnienia od uszkodzenia bardziej fizyczny, oraz zapewnienia, że ​​pacjent jest uzyskanie odpowiedniej opieki dla swojego stanu.

Znaczenie

Długotrwałe odwodnienie jest jedną z najczęstszych przyczyn ludzi w wieku powyżej 65 zamykającej w szpitalu.

Jeżeli objawy długotrwałego suszenia w podeszłym utrzymywać przez więcej niż dwa dni, to jest konieczne, aby osoba, która ma na izbie przyjęć, tak szybko jak to możliwe. Nieleczone, długotrwałe odwodnienie może być śmiertelne.

Ostrzeżenie

Sól jest niezbędna do utrzymania wielu narządów organizmu działają prawidłowo. Długotrwałe odwodnienie może prowadzić do obniżenia soli w ciele. Jednym z wyników długotrwałego suszenia może być niewydolność nerek.