Digidexo.com

Herbal Leczenie otępienia wielozawałowego

Otępienie wielozawałowe lub otępienie naczyniowe, charakteryzuje się upośledzeniem funkcji poznawczych spowodowane blokowane lub zwężeniem naczyń służące do mózgu. Niektóre terapie ziołowe mogą złagodzić objawy, ale nie powinno się używać alternatywnych metod leczenia bez konsultacji z lekarzem. Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera można znaleźć kilka zabiegów, które mogą być przydatne na podstawie badań klinicznych.

Rozważania na leczenie

Obecnie nie istnieje żaden lek na otępienie naczyniowe lub inne formy demencji. Naczyniowe objawy demencji różnić w zależności od tego jaka część mózgu została zablokowana. Najlepsze ziołowe zabiegi mogą być wybrane poprzez współpracę z lekarzem doświadczenie w leczeniu tej choroby z medycyny alternatywnej.

Charakter badań

Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera stwierdza, trochę wysokiej jakości badań istnieje na terapie za pomocą ziołowych naczyniowym i innych form demencji. Niektóre zabiegi okazały się obiecujące, ale wymagają więcej badań, by wyciągać ostateczne wnioski.

Sylimaryna

Sylimaryna zioło, które pomaga wątrobie rozkładają substancje toksyczne, bardziej efektywnie, może zmniejszyć choroby wątroby związane z Takryna, wspólnej leczeniu demencji. Badania cytowane przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera znaleźć pacjentów, którzy przyjmowali 420 mg dziennie, mieli mniej częstość występowania toksyczności wątroby i lepiej tolerowany lek.

Medycyna Azji

Japoński preparat ziołowy Choto-san i tradycyjna chińska medycyna Yizhi przygotowanie zarówno pod warunkiem dobrych wyników w badaniach pacjentów z otępieniem naczyniowym, które zostały przytoczone przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera. Towarzystwo zwraca uwagę, że badania Yizhi były złej jakości, ale wyniki wskazują, dalsze badania mogą być korzystne.

Ziołowe Oleje i masaż

Liczne badania cytowane przez Towarzystwo poinformował, że połączenie masażu i aromaterapii z niektórych olejków eterycznych, takich jak melisa i lawendy pozytywne korzyści, w tym relaks i zmniejszonym wędrówki.