Digidexo.com

Zaostrzenie choroby Parkinsona

Choroba Parkinsona jest zaburzeniem ośrodkowego układu nerwowego spowodowane przez zmniejszenie komórek nerwowych części mózgu, która kontroluje ruch. Choroba i nie ma lekarstwa.

Spanie

Leżącej może zwiększyć intensywność poważnych wstrząsów wywołanych przez chorobę Parkinsona, co prowadzi do zaburzeń snu. Unikanie kofeiny, uzyskanie odpowiedniej ilości ruchu, a nie oglądania telewizji lub czytania w łóżku może pomóc.

Leki

Biorąc leki, które blokują impulsy nerwowe lub leczenia niskie warunki-a dopaminy wspólne leczenie Parkinsona-może nasilić zaburzenia poznawcze. Zapytaj swojego lekarza o przyjmowanie leki mniej prawdopodobne, aby powodować poznawczych skutków ubocznych.

Posiłki

Spiesząc przez posiłków powoduje stres i może zwiększyć problemy z połykaniem chorobą Parkinsona. Nie spiesz się podczas jedzenia. Pozwalając kruszony lód do rozpływają się w ustach, począwszy około 20 minut przed posiłkiem, mogą zmniejszyć stan zapalny w gardle.

Zdrowie psychiczne

Nieleczona depresja w pacjenta choroby Parkinsona dodatkowo zmniejsza możliwość korzystania z mięśni i kontroli przepływu. Otrzymania odpowiedniego leczenia depresji może zwiększyć ogólną funkcję.

Znaczenie

Czynniki należy wziąć pod uwagę, gdy objawy Parkinsona pogorszyć. Nasilenia objawów może być związana ze zmiennymi sterowanymi, a nie bezpośrednio na choroby.