Digidexo.com

Jak kupić Magnesy ciała do niepokoju

Zaburzenia lękowe wpływa rocznie prawie 40 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych. To około 18% całej populacji. Wiele osób cierpiących na te warunki się sfrustrowany biorąc leki na receptę, i decydują się na alternatywną trasę. Alternatywnych dostawców medycyny uważają, że magnesy stworzyć specjalne pole w organizmie, które mogą pomóc złagodzić niepokój.

Instrukcje

Zrozum, co magnesy są dostępne. Magnesy, które są wykorzystywane do niepokoju są w różnych kształtach i rozmiarach. Na przykład, można kupić materac podkładkę magnetyczną, która kosztuje około 289 dolarów, a siedziska magnetyczny, który kosztował około 57 dolarów. Niektórzy operatorzy alternatywni oferują pełne zestawy medycyna magnesami ciała, w tym okłady, okłady z powrotem szyi i kostek okłady, które zwalczają niepokój na całym ciele. Zestawy mogą kosztować zaledwie $ 26, w zależności od miejsca zakupu.

Zapoznaj się z firm z Better Business Bureau przed zakupem. Jeśli kupujesz od sklepu internetowego z magnesami, że nie jesteś zaznajomiony z, nie ma żadnego ryzyka. Upewnij się, że nie ma żadnych skarg na nich, i są w dobrym stanie z Better Business Bureau.

Kontakt alternatywny dostawca medycyna. Dostawców, którzy sprzedają magnesy ciała może również pokazać, jak z nich korzystać właściwie. Albo można kupić magnesy w Internecie i odwiedź alternatywnego dostawcy medycyna wskazówki obsługi.

Wskazówki

  • Przed zakupem magnesów na ciało, zapytać o politykę powrotną firmy. Na przykład, jeśli używasz magnesy na 30 dni i nie zobaczyć wyniki, możesz zwrócić produkt?
  • Śledzić swoje postępy. Łatwiej jest monitorować sukces leczenia magnetycznego jeśli prowadzić dziennik. Każdego dnia, zrobić szybkie notatki na temat objawów (lub brak objawów) w ciągu dnia. Po miesiącu, przeglądu tych informacji, aby ustalić, czy widzisz wyniki.