Leczenie migreny przedsionkowej

by Fernando

Przedsionkowy migrena również dalej migreny związane vertigo, zawroty głowy, migrenowy i zawroty głowy związany z migreną. Przedsionkowe migreny charakteryzuje się ciężkim zawroty głowy, które mogą trwać od minuty do kilku dni. Opcje leczenia jest taka sama jak w przypadku innych rodzajów migreny. Projekt leki choroby są również używane do pomocy z zawrotami głowy.

Objawy

Dominującym objawem jest zawroty głowy. Ludzie czują się tak, jakby w ruchu lub środowiska wokół nich się porusza. Inne objawy to zaburzenia równowagi, nudności, zawroty głowy (zawroty głowy spowodowane wizualnej ruchy lub scenerii) i nietolerancji szef ruchu.

Tryptany

Tryptany to jedna z opcji leczenia. Tryptanów wąskich naczyń krwionośnych mózgu, co zmniejsza obrzęki i ból głowy. Opcje leków obejmują Treximet, Imitrex, Frova, Axert, Relpax, Amerge, Maxalt i Zomig.

Vertigo Supresanty

Przedsionkowe tłumiące są leki, które pomagają zmniejszyć chorobę lokomocyjną lub ruchy oczu. Leki, które mogą być stosowane obejmują Antivert, Ativan, Klonopin, Dramamine, Valium i Elavil.

Leki anty-Nudności

Leki przeciw mdłościom, znane również jako środki przeciwwymiotne, może być również używany do traktować przedsionkowe objawy migreny. Niektóre z najczęściej stosowanych leków należą Reglan, Zofran, Compazine i phenergan.

Sen

Leczenie jest proste opcja sen. Sen pomaga przywrócić organizm i pozwala ludziom przetrwać i odzyskać od migreny. Wiele przedsionkowego tłumiących i przeciwwymiotne mieć skutki działania uspokajającego.