10 sposobów na zwiększenie metabolizmu

by Fernando

Twój metabolizm jest wartościową rzeczą, aby zwiększyć, ponieważ zwiększa ilość kalorii spalanych w stanie spoczynku. To z kolei pomaga zwiększyć utratę masy ciała, a tym samym zdrowie. Jeśli występują powolny metabolizm, dać mu zastrzyk z tych zdrowych nawyków do zwiększenia masy ciała.

1. Jedz śniadanie

Jedzenie śniadania może twój metabolizm nawet o 10 procent. To dobry pomysł, aby zacząć z żywności, które daje energię i pomagają czuć się pełniejsze dłużej, jak pełnoziarniste tosty, babeczki angielskich lub bułeczki; niskotłuszczowy jogurt i muesli; i białka jaj.

2. Inteligentny przekąskowy

Podjadanie nie musi być wrogiem; W rzeczywistości, jedzenie przekąski między posiłkami może zapobiegając ogień paliwa i przejadania metabolizm za. Spróbuj inteligentnych przekąski, które mają moc zwiększania zdrowia, takich jak banan z masłem orzechowym, wymieszać śladu, lub ser ciąg złożony z odtłuszczonym mlekiem i jabłko lub gruszka.

3. Weź multiwitaminy

Witaminy, takie jak witaminy B i magnezu wykazano zwiększenie metabolizmu. Jeśli wolisz, aby te witaminy z żywności można konsumować, spróbuj jeść szpinak, fasola, jaja, kapusta, brokuły lub inne zielone warzywa liściaste.

4. Podnoszone ciężary

Trening siłowy buduje mięśnie w organizmie, który spala więcej kalorii w spoczynku niż tłuszcz. Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Arkansas, kobiety, która siłą trenuje w okresie sześciu miesięcy, przez trzy dni w tygodniu, może spalić aż 10 do 32 dodatkowych kalorii dziennie, które można dodać do dużych korzyści w ciągu lat.

5. Pij tyle kalorii

Jeden błąd wielu dietetyków zrobić to ograniczyć ilość zjedzonych kalorii, co w rzeczywistości może spowolnić metabolizm i zapobiec utracie wagi. Zamiast tego, człowiek powinien jeść regularnie, małe posiłki w ciągu dnia spożywania odpowiedniej ilości kalorii do jego wieku, masy ciała, poziomu aktywności i rodzaju nadwozia.

Część 6. Praktyka kontroli

Jedzenie zbyt dużo jedzenia może spowodować twój metabolizm na przeciążenia, nie oznacza wszystkie kalorie spożywane mogą być wykorzystywane do energii. Odnoszą się do skali żywności lub stronie liczenia kalorii, aby dać przykład właściwych wielkości porcji dla żywności jesz.

7. Niższe poziomy stresu

Uczucia stresu i niepokoju może spowodować stan zapalny ciała. Zapalenie powoduje procesy, takie jak metabolizm i trawienie, zwolnij. Jeśli czujesz się podkreślić szczególnie lub stale, spróbuj ćwiczenia głębokiego oddychania, pisząc w dzienniku lub prowadzą do zmniejszenia poziomu stresu i zwiększyć metabolizm.

8. urozmaicić swoje posiłki

Substancje aromatyczne, takie jak cynamon wykazano zwiększenie metabolizmu. Inne przyprawy takie jak pieprz cayenne i inne przyprawy zawierające pieprz-Wykazano również, aby zwiększyć metabolizm.

9. napoje zimne napoje

Kiedy organizm spożywa coś zimnego, to musi pracować ciężej, aby zwiększyć temperaturę ciała. Dodatkowo, napoje zawierające kofeinę, także może zwiększyć metabolizm.

10. Fidget podczas pracy

Nawet jeśli siedzisz przy biurku w pracy, ciągle poruszając się w biurze, wiercić lub często stojących w górę iw dół odpoczynek może zwiększyć tempo metabolizmu.